EXKLUZIVNÍ ATYPICKÁ VÝROBA

Výroba lodí.

Vyrábíme a opravujeme zejména osobní lodě pro plavbu po vnitrozemských nádržích i pro plavbu na moři. Lodě jsou určené především k rekreaci a sportovnímu rybolovu. Podle způsobu konstrukce vyrábíme čluny, jachty i pramice. Lodě mohou být poháněny vesly, motorem, plachtou nebo kombinacemi pohonů.

Výroba nábytku a zařízení interieru.

Zabýváme se realizací interiérů hospod, restaurací, bytů a rodinných domů. Vyrábíme dřevěný nábytek na zakázku včetně replik historického nábytku. Restaurujeme starožitný nábytek, se kterým máme bohaté zkušenosti.  Veškerý nábytek do interiérů děláme hlavně z masivu a dýhovaných materiálů. Na kuchyně a vestavěné skříně používáme i laminované desky, vše na míru a přání zákazníka. Vyrábíme a montujeme schody, schodiště a vestavěná patra. Pokládáme také dřevěné masivní podlahy a řešíme celá podkroví.

Výroba pro exteriér

Kromě nábytku vyrábíme a montujeme pergoly, terasy a altány. Používáme jak exotické materiály, tak zvládneme i umělé terasové dílce Fiberon. Navrhujeme originální dveře, jak do interieru , tak i do exteriéru. Některé z našich výrobků si můžete prohlédnout v Galerii.